Giga Katalog

Wyszukaj stronę:

 • Hydro Feed

  Hydro Feed


  Hydro Feed to firma, która specjalizuje się w remontowaniu, serwisowaniu oraz naprawianiu pomp przemysłowych i turbin wodnych.

  Przedsiębiorstwo opiera się na stałym i szybkim rozwoju, które osiągane jest dzięki stworze...

  Dodano: 28 05 2018
  WWW: hydrofeed.eu
  Wyświetleń: 20
  Wejść: 2
 • Szczupak - sklep wędkarski

  Szczupak - sklep wędkarski


  Sklep wędkarski Szczupak powstał w 1993 roku. Przez 25 prowadzenia działalności, pracownicy firmy zdobyli doświadczenie, które pozwala im na świadczenie najbardziej profesjonalnych usług na rynku.

  Na chwilę obecną skle...

  Dodano: 11 06 2018
  WWW: www.szczupak.pl
  Wyświetleń: 27
  Wejść: 4
 • Kancelaria Notarialna w Katowicach

  Kancelaria Notarialna w Katowicach


  Kancelaria Notarialna Zuzanny Wojtaszek – Bałazińskiej i Kingi Bednarz zlokalizowana jest w Katowicach przy ulicy Chorzowskiej 108.

  Usługi świadczone przez notariusza reguluje art. 79 ustawy Prawo o notariacie, zgodnie...

  Dodano: 13 06 2018
  WWW: www.kancelarianotarialnakatowice.pl
  Wyświetleń: 15
  Wejść: 1
 • wypozyczdostawczy.pl

  wypozyczdostawczy.pl


  Wypozyczdostawczy. pl to firma oferująca wynajem aut dostawczych oraz wózków transportowych. Misją pracowników jest świadczenie jak najlepszych usług, z tego też powodu flota pojazdów oraz wózki transportowe są nowe, zadbane, wyso...

  Dodano: 29 05 2018
  WWW: wypozyczdostawczy.pl
  Wyświetleń: 23
  Wejść: 1

Wyposażenie sklepów plastycznych.

 • Dodano: 02 01 2015r.
 • Kliknięć w adres www: 156
 • Wyświetleń tej strony: 549
 • Łączny CTR: 28.42%

W asortymencie sklepów plastycznych, właściwie każdy artysta znajdzie kluczowe wyposażenie swojego warsztatu. Dla malarzy w asortymencie poszukają się profesjonalne pędzle, płótna, zestawy farb olejnych, akwarelowych, sztalugi, tuby rysunkowe, pastele, czy również farby akrylowe. Dla rzeźbiarzy wykonane są drewniane szpatułki do modelowania, precyzyjne wybieraki oczkowe, tarniki czy także dłuta. Z kolei dla rysowników w asortymencie sklepów znajdziemy takie publikacje jak: kredki rysunkowe, grafit rysunkowy, węgiel rysunkowy, tradycyjne ołówki rysunkowe, czy specjalne kredki Pierre Noire oraz Carbone. Bez wątpienia bardzo istotną rzeczą jest także zakup teczki portfolio. Jak więc widzimy zarówno malarz, rysownik jak i rzeźbiarz poszukają w sklepie plastycznym akcesoria niezbędne do prywatnej pracy twórczej. Prawdopodobnie jednakże nie wszystkie sklepy, nie w każdym mieście są wyposażone w tak bogaty sposób, wówczas można skorzystać z zakupów internetowych. W sklepie internetowych oczywiście znajdziemy wszelkie niezbędne rzeczy.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Wyposażenie sklepów plastycznych.
Wyposażenie sklepów plastycznych.
 • Ocena:

  Ocena: 3.2/10 (33 głosów)