Giga Katalog

Wyszukaj stronę:

 • Dentalmed

  Dentalmed


  Profesjonalne centrum stomatologiczne Dentalmed istnieje na rynku od ponad 15 lat, dzięki czemu w dbałości o wysoką jakość obsługi Klienta gwarantowana jest najwyższa jakość wykonania oraz materiałów, które są potwierdzone poprzez...

  Dodano: 29 09 2019
  WWW: dentalmed.net.pl
  Wyświetleń: 17
  Wejść: 2
 • Kasmanteria

  Kasmanteria


  Kasmanteria to sklep internetowy oferujący materiały i dodatki krawieckie.
  W naszej pasmanterii online znajdą Państwo szeroki wybór tkanin, takich jak:
  -tkaniny bawełniane,
  -tkaniny dzianinowe,
  -tkaniny min...

  Dodano: 22 10 2019
  WWW: www.kasmanteria.pl
  Wyświetleń: 1
  Wejść: 0

Dobieranie lakierów samochodowych

 • Dodano: 24 08 2014r.
 • Kliknięć w adres www: 138
 • Wyświetleń tej strony: 662
 • Łączny CTR: 20.85%

Wielorakie bywają sposoby doboru lakieru samochodowego. Kiedyś zajmował się tym zakład lakierniczy, który z posiadanych podstawowych odcieni wyrabiał ten właściwy lakier. Teraz dobór lakieru to praca dla specjalistów trudniących się sprzedażą. Przyjdź do naszej firmy. Posługujemy się wzorami barw i faktur, ale te sposoby używane są jedynie w najprostszych zleceniach. Często jednak korzystamy z cyfrowych metod dobierania kolorów, polegających na pobraniu wzoru barwy za pomocą cyfrowego skanera, który na tej podstawie nie tylko dobierze właściwy kolor, ale także proporcje podstawowych odcieni lakierów, z których ten właściwy zostanie przygotowany.
Dystrybucją lakierów samochodowych zajmujemy się w Krakowie od dawna. Duża ilość zakładów reklamuje się hasłem lakiery samochodowe Kraków, jednak mało który istotnie jest w stanie w prawidłowy sposób dobrać lakier do twojego samochodu. My podołamy temu z powodzenim.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Dobieranie lakierów samochodowych
Dobieranie lakierów samochodowych
 • Ocena:

  Ocena: 3.2/10 (45 głosów)