Giga Katalog

Wyszukaj stronę:

 • Hair Care Clinic

  Hair Care Clinic


  Hair Care Clinic to renomowana klinika przeszczepiania włosów we Wrocławiu, specjalizująca się w kompleksowym leczeniu łysienia dla Klientów z całej Polski. Firma kładzie nacisk na jakość i specjalizuje się w przeszczepianiu włosó...

  Dodano: 01 11 2023
  WWW: hcclinic.pl
  Wyświetleń: 25
  Wejść: 2

Leczenie miopatii w Polsce

 • Dodano: 01 10 2023r.
 • Kliknięć w adres www: 0
 • Wyświetleń tej strony: 48
 • Łączny CTR: 0%

Tomasz zmaga się z miopatią mitochondrialną przez ponad dziesięć lat. To rzadka choroba genetyczna, która wpływa na funkcjonowanie mitochondriów, małych "elektrowni" w komórkach, dostarczających energię do działania organizmu.

Miopatia mitochondrialna sprawia, że Tomasz codziennie boryka się z przewlekłym zmęczeniem i osłabieniem mięśni, co komplikuje najprostsze czynności dnia codziennego. Współistniejąca choroba, polineuropatia, uszkadza wiele nerwów obwodowych, wpływając negatywnie na jego zdolność do ruchu i odczuwania bodźców. Ptoza, czyli opadające powieki, to kolejny aspekt trudności, utrudniający codzienne życie.

Tomasz jest osobą niepełnosprawną i codziennie stawia czoła wyzwaniom. Twoje wsparcie, zwłaszcza poprzez przekazanie 1, 5% podatku w zeznaniu rocznym, może pomóc mu uzyskać dostęp do niezbędnej terapii, leczenia i rehabilitacji. Twoja darowizna stanowi solidny fundament dla poprawy jakości jego życia i przywrócenia mu niezależności.

Twoje wsparcie jest bezcenne dla Tomasz. Pomaga mu utrzymać nadzieję na lepszą przyszłość i pokonanie trudności związanych z miopatią mitochondrialną. Dołączmy razem, aby wesprzeć Tomasz w jego niezwykłej podróży i zapewnić mu wsparcie, którego tak bardzo potrzebuje.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Leczenie miopatii w Polsce
Leczenie miopatii w Polsce
 • Ocena:

  Ocena: 6.8/10 (4 głosów)

 • Województwo: Śląskie