Giga Katalog

Wyszukaj stronę:

 • BK Transport

  BK Transport


  Firma Bogusław Krupiński Transport posiada w swojej ofercie wielorakie formy wywozu nieczystości: od usuwania śmieci przez wywóz gruzu na podstawianiu specjalnych kontenerów kończąc. Firma ta funkcjonuje na terenie Warszawy oraz p...

  Dodano: 22 03 2019
  WWW: bktransport.eu
  Wyświetleń: 23
  Wejść: 0
 • Firma Handlowo Usługowa ''Urlik''

  Firma Handlowo Usługowa ''Urlik''


  Internetowy seks shop eRozkosz prowadzony jest przez firmą Urlik. Oferta sklepu obejmuje akcesoria i gadżety erotyczne dla par i singli. Produkty są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

  Gadżety erotyczn...

  Dodano: 05 04 2019
  WWW: erozkosz.pl
  Wyświetleń: 16
  Wejść: 1

Wypełnianie ust w Manufakturze Piękna

 • Dodano: 18 04 2016r.
 • Kliknięć w adres www: 7
 • Wyświetleń tej strony: 507
 • Łączny CTR: 1.38%

Nie wiesz co zrobić by twoje wargi stały się większe? Planem jest prezentować się zmysłowo? Można zatem zdecydować się na przeprowadzenie ujędrnienia warg, za sprawą czego na wiele miesięcy zyskają na objętości. U lekarzy z gabinetu Manufaktura Piękna macie możliwość zarezerwować termin na zabieg zwiększenia twoich ust medycznym preparatem, co da szansę twym ustom stać się bardziej widocznymi. Przeprowadzany zabieg będzie absolutnie komfortowy, zaś działanie można dostrzec nawet pierwszego dnia po zwiększeniu objętości. Za sprawą tego zabiegu dostrzegalne jest uwidocznienie granic ust oraz nawilżenie ich. Przeprowadzenie wypełnienia ust w każdym wieku nie będzie potrzebować niestandardowego przygotowania. Ważne jest aby nie stosować środków działających przeciwbólowo. Chętni przed zabiegiem muszą porozmawiać się z lekarzem by łatwiej było wskazać jakie mogą być zamierzenia. Powinno się poza tym poznać porady dotyczące przeciwwskazań do zabiegów wypełnienia ust.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Wypełnianie ust w Manufakturze Piękna
Wypełnianie ust w Manufakturze Piękna
 • Ocena:

  Ocena: 2.7/10 (20 głosów)

 • Województwo: Dolnośląskie