Giga Katalog

Wyszukaj stronę:

 • TimeCar - Serwis ford Katowice

  TimeCar - Serwis ford Katowice


  Nieautoryzowany serwis Ford z Rudy Śląskiej oferuje najwyższą jakość usług związanych z mechaniką samochodową, diagnostyką samochodową, przeglądami, serwisem klimatyzacji i ogumienia, oraz detailingu i chip tuningu.
  Dzięki d...

  Dodano: 12 02 2019
  WWW: timecar.pl
  Wyświetleń: 18
  Wejść: 0

Butzbach Torsystem

 • Dodano: 14 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 4
 • Wyświetleń tej strony: 292
 • Łączny CTR: 1.37%

Butzbach jest niemiecką firmą, która zajmuje się produkcją bram przemysłowych najwyższej jakości. Oferta firmy obejmuje bramy hangarowe, segmentowe, szybkobieżne oraz bramy segmentowe Vision.
Firma Butzbach działa w Polsce nieprzerwanie już 25 lat. Początkowo, w okolicach Warszawy znajdował się oddział firmy. Dziś, partnerem marki została firma Butzbach.

Torsystem Butzbach jest firmą, której kapitał jest całkowicie polski. Torsystem zajmuje się sprzedażą bram przemysłowych oraz systemów przeładunkowych marki Butzbach i nie tylko. Torsystem jest także producentem własnych systemów.

Firma, oprócz najlepszej jakości maszyn, oferuje również szczególnie rozbudowaną sieć obsługi klienta. Dzięki temu, możliwe jest skorzystanie z fachowej wiedzy i porady specjalistów.

Butzbach jest firmą, która skupia się nie tylko na trwałości i wytrzymałości swoich produktów. Dla firmy istotna jest przede wszystkim bowiem różnorodność, by każda odnoga przemysłu mogła skorzystać z oferty firmy.
Niemieckie przedsiębiorstwo kładzie nacisk na precyzję i elegancję. Butzbach był pierwszą firmą, która opracowała technikę wypełniania paneli w bramach włóknem szklanym. To delikatne i zarazem trwałe tworzywo pozwoliło na stworzenie paneli szczególnie trwałych, odpornych na warunki atmosferyczne i atrakcyjnych wizualnie. Bramy tego typu można montować w każdym miejscu i warunkach.

Dzięki powyższym cechom, możliwe jest dopasowanie odpowiednich produktów do indywidualnych potrzeb klienta. Przedstawiciel firmy Butzbach działa na terenie całej Polski.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Butzbach Torsystem
Butzbach Torsystem
 • Ocena:

  Ocena: 1.0/10 (3 głosów)