Giga Katalog

Wyszukaj stronę:

 • Ditex

  Ditex


  Firma Ditex od lat zajmuje się rozwiązaniami dla przemysłu. Przemysłowe bramy szybkobieżne znajdują swoje zastosowanie w wielu odnogach przemysłu. Oferta firmy kierowana jest głównie do właścicieli i zarządców przemysłu spożywczeg...

  Dodano: 28 11 2018
  WWW: www.ditex.com.pl/bramy-szybkobiezne
  Wyświetleń: 18
  Wejść: 0
 • Service On Time

  Service On Time


  Usługi firmy Service On Time są wykonywane na terenie całego kraju. Zakres usług obejmuje czynności naprawcze i serwisowanie bram.
  Działalność firmy opiera się na trzech filarach. Pierwszym z nich jest serwis i naprawa bram ...

  Dodano: 27 11 2018
  WWW: serviceontime.pl
  Wyświetleń: 104
  Wejść: 2
 • PROOIL

  PROOIL


  Przedsiębiorstwo PROOIL jest wiodącym dostawcą produktów z zakresu środków smarnych, akcesoriów smarowych, pomp oraz układów centralnego smarowania. Nasz dynamiczny zespół oferuje produkty najwyższej jakości, jak również profesjon...

  Dodano: 20 11 2018
  WWW: prooil.pl
  Wyświetleń: 23
  Wejść: 1
 • Butzbach Torsystem

  Butzbach Torsystem


  Butzbach jest niemiecką firmą, która zajmuje się produkcją bram przemysłowych najwyższej jakości. Oferta firmy obejmuje bramy hangarowe, segmentowe, szybkobieżne oraz bramy segmentowe Vision.
  Firma Butzbach działa w Polsce n...

  Dodano: 14 11 2018
  WWW: butzbach.pl
  Wyświetleń: 157
  Wejść: 3

Butzbach Torsystem

 • Dodano: 14 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 3
 • Wyświetleń tej strony: 157
 • Łączny CTR: 1.91%

Butzbach jest niemiecką firmą, która zajmuje się produkcją bram przemysłowych najwyższej jakości. Oferta firmy obejmuje bramy hangarowe, segmentowe, szybkobieżne oraz bramy segmentowe Vision.
Firma Butzbach działa w Polsce nieprzerwanie już 25 lat. Początkowo, w okolicach Warszawy znajdował się oddział firmy. Dziś, partnerem marki została firma Butzbach.

Torsystem Butzbach jest firmą, której kapitał jest całkowicie polski. Torsystem zajmuje się sprzedażą bram przemysłowych oraz systemów przeładunkowych marki Butzbach i nie tylko. Torsystem jest także producentem własnych systemów.

Firma, oprócz najlepszej jakości maszyn, oferuje również szczególnie rozbudowaną sieć obsługi klienta. Dzięki temu, możliwe jest skorzystanie z fachowej wiedzy i porady specjalistów.

Butzbach jest firmą, która skupia się nie tylko na trwałości i wytrzymałości swoich produktów. Dla firmy istotna jest przede wszystkim bowiem różnorodność, by każda odnoga przemysłu mogła skorzystać z oferty firmy.
Niemieckie przedsiębiorstwo kładzie nacisk na precyzję i elegancję. Butzbach był pierwszą firmą, która opracowała technikę wypełniania paneli w bramach włóknem szklanym. To delikatne i zarazem trwałe tworzywo pozwoliło na stworzenie paneli szczególnie trwałych, odpornych na warunki atmosferyczne i atrakcyjnych wizualnie. Bramy tego typu można montować w każdym miejscu i warunkach.

Dzięki powyższym cechom, możliwe jest dopasowanie odpowiednich produktów do indywidualnych potrzeb klienta. Przedstawiciel firmy Butzbach działa na terenie całej Polski.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Butzbach Torsystem
Butzbach Torsystem
 • Ocena:

  Ocena: 1.0/10 (1 głos)